Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Metryczki

Moment pojawienia się na świecie noworodka to wyjątkowa chwila nie tylko dla rodziców, ale także dla najbliższego otoczenia. By w wyjątkowy sposób upamiętnić tą chwilę, oferujemy szeroki wybór upominków i pamiątek. Bez wątpienia jedną z nich jest metryczka urodzeniowa, dzięki której ten najważniejszy moment na długo zostanie w naszych sercach. Oferujemy metryczki zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w formie plakatów (oprawione w drewniane ramki), na których możemy wydrukować wszystkie dane urodzeniowe Maluszka: imię, datę urodzenia, miejsce urodzenia, wymiary urodzeniowe. Taka metryczka dla dziecka, połączona z kolorową grafiką będzie stanowić również ozdobę pokoiku Malucha, a gdy dorośnie – piękną pamiątkę ze wspomnieniami.


W podobnym klimacie zostały stworzone nasze drewniane skrzyneczki – pudełka wspomnień, które dzisiaj i w przyszłości mogą pełnić rolę szkatułek na największe skarby z dzieciństwa. A biorąc pod uwagę, że na wieczku mają wydrukowane imię Maluszka oraz wszystkie dane związane z Jego urodzinami – nikt nie będzie miał wątpliwości czyją własnością jest taka skrzyneczka.


Podaruj najbliższym jeden z naszym produktów, a my gwarantujemy, że będą się mogli cieszyć z niego przez wiele lat.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji