Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Ktoś mi ostatnio powiedział: „podziwiam Cię, że chce Ci się robić takie rzeczy”.

Otóż to, chce mi się :)

Jestem mocno stąpającą po ziemi realistką, przede wszystkim mamą na pełen etat! Dwóch łobuzów, których czasami w żaden sposób nie potrafię opanować. Kiedy starszy z nich poszedł do przedszkola, odkryłam, że owo przedszkole rozwija kreatywność dziecka ale przede wszystkim mamy. Zaczęło się … strój na bal karnawałowy, biedronka na powitanie wiosny a w międzyczasie malowanie kolejki na ścianie i farbowanie ubrań. Szybko zorientowałam się, że prace takie bardzo mnie wyciszają i odstresowują. Powstało zatem pierwsze pudełko na skarby mojego syna i chustecznik do łazienki. I tak się wszystko zaczęło!

Mam tysiące pomysłów na minutę, dlatego nie mogę obiecać, że znajdą się tutaj tylko rzeczy dla dzieci. Obok moich farb i pędzelków pewnie za chwilę pojawią się tkaniny i nici. Cały czas jednak będzie mi przyświecać motto – tworzyć rzeczy, które z przyjemnością znalazłabym w swoim domu. Jedno jest zatem pewne: BĘDZIE PIĘKNIE i praktycznie ;-)

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny!

MM