Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

ZAWIESZKA + GRYZAK serduszko

49,90 zł
Brutto
Ilość

Personalizowana zawieszka do smoczka + drewniany gryzak

Całość zapakowana w śliczne pudełeczko, dzięki czemu stanowi wyjątkowy zestaw prezentowy!

Na zawieszce możemy dodać dowolne imię dziecka (chłopca lub dziewczynki). Kolory możemy dobrać indywidualnie, zgodnie z Państwa życzeniem. W przypadku zmiany kolorystyki prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny przed dokonaniem zakupu!

UWAGA! Brak polskich znaków (Ł, Ś itd.)

Produkt ręcznie wykonywany, rzemieślniczy.
Ostrzeżenie! Produkt nie jest zabawką! Nieodpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 14lat. Do używania tylko i WYŁĄCZNIE przez osoby dorosłe. Stanowi element dekoracyjny, służący przypięciu smoczka do ubranka. Zawieszka została wykonana z drewnianych i silikonowych elementów. Istnieje ryzyku uszczypnięcia języka, lub połknięcia drobnych elementów. Nie powinna być wkładana do buzi. Z uwagi na drobne elementy powinna być używana TYLKO i wyłącznie przez osoby dorosłe. Przed każdorazowym użyciem należy dokładnie sprawdzić produkt. W przypadku pojawienia się pierwszych oznak uszkodzenia lub zużycia, produkt należy wyrzucić. Nie należy przypinać do sznurków, wstążek, koronek. Użycie jedynie w obecności i pod opieką osoby dorosłej.
Gryzak - drewniany konik, wykonany z drewna bukowego. Polerowany. Użyte półprodukty pochodzą od producentów z PL i UE.. Drewniane klipsy i gryzaki wykonane są z naturalnego drewna bukowego. Użyte sznurki są odporne na ślinę i maja trwałe kolory.
Czyszczenie: elementy drewniane należy przecierać suchą lub lekko zwilżoną szmatką (po umyciu kolor drewna może ulec zmianie). Elementy silikonowe należy przecierać zwilżoną szmatką z mydłem. Sznurek należy myć w ciepłej wodzie z mydłem.Nie należy używać środków czyszczących. Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce czy sterylizatorze.